Tarihçe
Doğa Granit
İnsan Kaynakları Politikamız
Çevre Politikamız
Doğa Granit
Doğa Granit; köklü geçmişi, tecrübeye dayalı uluslararası birikimi ve güçlü iletişim ağı ile dünyanın dört bir yanından birbirinden farklı güzellikteki en kaliteli ve özel granitleri tesislerine getirerek işlemenin yanında, geçmişten aldığı güç ve güven ile gelişerek büyümeye devam ediyor.

Dünyada en dayanıklı ve estetik yapı malzemesi olarak kabul gören granit, ülkemizde 90'lı yılların başında Doğa Madencilik A.Ş. öncülüğünde yaygın olarak kullanıma girmiştir. Günümüzde ise Doğa Granit, ülkemizdeki kurulu kapasitenin % 65'ine karşılık gelen yıllık 2.000.000 m²'lik üretim kapasitesi ile yeryüzündeki birçok granit çeşitini Türk inşaat sektörünün kullanımına sunmaya devam etmektedir.  

Beş kıtada yer alan granit ocaklarından ithal edilen granit blok çeşitleri, Doğa Granit'in 150.000 m²'lik üretim tesisinde modern teknolojilerle dünya standartlarında işlenmekte ve en uygun fiyatlarla kullanıma sunulmaktadır.

Doğa Granit, yapı sektöründeki projelerin kesintisiz olarak yürütülebilmesi ve tamamlanması yönünde talepleri karşılamayı, üretimde ve pazarda sürekliliği sağlamayı kendine misyon edinmiştir. Bu misyonun özünde, dünyadaki granit çeşitlerinin büyük çoğunluğunu içeren, her an kullanıma hazır büyük miktarlarda blok ve plaka stoğuna sahip olmak yer almaktadır. Geniş ürün yelpazesinde yer alan ve ihtiyaç duyulabilecek doğal granitleri 1 metrekareden binlerce metrekareye kadar, talep edildiği anda karşılayabilmektedir.

Bu yönüyle gerek yerli, gerekse yabancı üreticiler arasında sektör belirleyicisi ve başvuru kaynağı durumunda olan Doğa Granit, uygun fiyatlar çerçevesinde en yüksek kaliteyi sunmayı, konusunda uzmanlığı ve müşteri mutluluğunu hedef almış yönetim bilinciyle sektör liderliğini sürdürmektedir.

  kolay yazıcı
   
 
 
Ana Sayfa     Firma Profili     Üretim      Ürünler     Referanslar     Haberler     Bize Ulaşın
Derinev Web İstasyonu